Asset Publisher Asset Publisher

Rozbiegany Susz na leśnych ścieżkach

W niedzielę 10 kwietnia 2016 roku w lasach Nadleśnictwa Susz w miejscowości Karolewo odbył się pierwszy z cyklu trzech leśnych biegów. Zawody miały charakter pierwszych w historii Susza Grand Prix w biegach przełajowych o puchar Prezesa Jagram-Pro S.A.

W biegu na dystansie 5,1 km wzięło udział ponad 90 biegaczy z Susza i okolicznych miejscowości. Swoją obecność zaznaczyli również biegający leśnicy. Nie zabrakło rodzinnej atmosfery, bufetów na trasie i atrakcyjnych nagród dla zwycięzców, w tym najważniejszej, czyli Pucharu Prezesa Jagram-Pro S.A.

Cykl organizują Uczniowski Klub Sportowy "Towarzystwo Rozwoju Sportu" w Suszu, firma Jagram-Pro S.A. oraz Nadleśnictwo Susz. Następny z biegów zaplanowany jest na 8 maja 2016 roku. Tym razem spotykamy się w lesie w Bronowie, gdzie poza wyścigami dla dorosłych przewidziane są także zawody dla dzieci.

Na koniec cyklu na najlepszych biegaczy czekają statuetki oraz nagrody rzeczowe w kategorii Open, a także statuetki dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn, więc jest o co walczyć.

Serdecznie zapraszamy!