Asset Publisher Asset Publisher

Bieg Leśnika w Wichrowie - obecni!

Na zorganizowanym przez leśników z Wichrowa Biegu Leśnika, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez tamtejszego nadleśnictwa, nie mogło zabraknąć ekipy z Susza.

13 czerwca po raz czwarty w historii odbyła się akcja „Biegiem po Wichrowskich Lasach", w ramach II Grand Prix Warmii.

Z Nadleśnictwa Susz wzięło udział w tej sportowej imprezie czworo leśników. Zawodnicy mięli do pokonania dystans 10 km. Oczywiście wszyscy nasi Koledzy bieg ukończyli! Najlepszym z nich okazał się Jarek Jabłoński, który zameldował się na mecie jako 12. Nikogo, kto zna Jarka to nie dziwi - to zapalony triathlonista, który już 27 czerwca w Suszu startuje w EUCO Susz Triathlon. Już teraz życzymy mu udanego startu. Świetnie poradzili sobie również pozostali nasi startujący - Nadleśniczy Jacek Karczewski - na mecie 55 na ponad 130 zawodników w kategorii Open mężczyzn oraz Henryk Piłat i Tomek Hypta, którzy uplasowali się odpowiednio na 86 i 95 lokacie.

Warto dodać, że nasz Kolega Heniu startował ramię w ramię ze swoim synem, także leśnikiem, który przyjechał do Wichrowa z Dyrekcji Regionalnej w Toruniu, a w tym samym czasie Jego córka ukończyła w Gałkowie swój pierwszy w życiu maraton. To się nazywa sportowy duch w rodzinie!

Znakomita oprawa, duch sportowej walki i rozmach, z jakim zorganizowano tegoroczny Bieg po Wichrowskich Lasach był godny imprezy najwyższej rangi.

Wszystkim zawodnikom i organizatorom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dostarczone nam emocje!